Petrecerea a avut loc într- un club cu notorietate din zona Floreasca a Capitalei şi, una câte una, divele noastre s-au perindat pe covorul roşu zâmbind larg la poze.
Deşi sărbătorita serii era Inna, care se află pe coperta ediţiei aniversare a revistei sub sigla căreia s-a organizat evenimentul monden, aceasta a fost şi marea absentă a serii. În locul minionei brunete şi-a făcut apariţia Alexandra Stan, rivala ei în ceea ce priveşte popularitatea internaţională, ea luând toţi laurii. Şi pentru că s-a vrut o petrecere cu ştaif, competiţia vestimentară a divelor s-a simţit de la o poştă.

Oglindă, oglinjoară, cine e cea mai sexy din ţară?

Printre cele care şi-au dat toată silinţa să strălucească până târziu în noapte s-au remarcat Iulia Vântur, Claudia Pavel, care a venit însoţită de sora ei, Paula, Adela Popescu, la braţul lui Radu Vâlcan, Giulia Anghelescu şi Jojo. Nici bărbaţii nu s-au lăsat mai prejos. Gabriel Cotabiţă a etalat un look tineresc şi un tonus adolescentin.

Comentează
Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.