Maria Constantin, care este în divorț cu Marcel Toader și a fost acuzată de furt, a lansat de curând o nouă piesă, „Scrisoare de dragooste”.

În videoclip, Maria Constantin apare în ipostaze extrem de apropiate alături de un bărbat. Acesta este actorul Alexandru Constantin, care, de altfel, este și prezentatorul unei emisiuni de la Prima TV, alături de Diana Bart.

Bărbatul cu care Maria Constantin s-a filmat în ipostaze incendiare a gafat grav. S-a dat de gol în emisiune că nu și-o poate scoate din minte pe blondă Â VIDEO

La emisiunea pe care o prezintă, Alexandru Constantin și colega sa au avut-o ca invitată pe o tânără pe nume Maria Sârbu.

La un moment dat, prezentatorul i s-a adresat invitatei, căreia, însă, i-a spus alt nume decât cel pe care acesta îl are, și anume numele interpretei de muzică populară Maria Constantin, cea alături de care a filmat de curând în ipostaze incendiare.

Bărbatul cu care Maria Constantin s-a filmat în ipostaze incendiare a gafat grav. S-a dat de gol în emisiune că nu și-o poate scoate din minte pe blondă Â VIDEO

 „Maria Constantin… Aaaa, Maria Sârbu. Tot timpul îi spun Maria Constantin, sunt cu gândul la ea.

Iartă-mă, Maria Sârbu, îți mulțumim tare mult, îți mai dau încă un miel”, i-a spus Alexandru Constantin invitatei, dându-se de gol că o are în minte pe cântăreața de muzică populară, fosta soție a omului de afaceri Marcel Toader.


Citește și: Romanița Iovan a vorbit despre averea fiului ei. Detalii despre moștenirea rămasă de la pilotul Adrian Iovan


 

Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.