Dani Oțil și Gabriela Prisăcariu vor deveni pentru prima oară părinți peste aproximativ o lună, când băiețelul lor va veni pe lume. Până atunci, prezentatorul de la Antena 1 nu ezită să glumească, în stilu-i caracteristic, pe seama soției însărcinate.
Dani Oțil a postat un colaj cu două imagini în care apare Gabriela. „Ce comanzi şi ce primeşti. Atenţie la comenzile online. Eu m-am ars pe viaţă”, aluzie la comenzile online pe care le primeşti acasă şi nu corespund cu glamul din reclame.
Comentariile au curs pe pagina de Instagram a matinalului: „Te-ai orientat bine. E genul de femeie care nu se îngraşă nici cu vârsta, nici după 1,2 sarcini. Bravo”, „Dar şi când se livrează comanda completă, să vezi atunci bucurie şi emoţie unicată!
Să vă bucuraţi maxim de toate momentele de acum şi cele ce vor urma, pt. că toate sunt o binecuvântare!”, „Nu fi cârcotaş, ai primit cel mai valoros cadou al vieţii!!!
Roagă-te şi dimineaţa, şi seara să nu ţi-l schimbe!!! Eşti un mare norocos!!!”. Gabriela Prisăcariu Oţil a pozat sexy şi însărcinată cu comentariul: „Ce dor mi-a fost să pozez!”.