Printre zecile de copii care au luat cu asalt Teatrul Giuleşti s-a aflat şi Irinuca, împreună cu părinţii.
Micuţa a sosit cu tatăl ei, cu puţin timp înainte de ora 19, când a început spectacolul, iar acolo cei doi s-au întâlnit cu Monica.
La sfârşitul spectacolului, în jurul orei 20:30,  cei trei au ieşit din sală împreună, Moni şi Irinel  ţinându-o amândoi de mânuţă pe Irina, care păşea fericită între ei. Fotomodelul şi-a condus fiica doar până la maşina lui Irinel, iar apoi ea a plecat împreună cu sora ei, Ramona, care o aştepta la ieşire.
Aceasta este cea de-a treia seară pe care fosta doamnă Columbeanu o petrece în compania afaceristului şi a fetiţei lor, după ce ieri şi alaltăieri seară, Moni a fost la Izvorani, unde a petrecut timp cu micuţa.

Google News Urmărește-ne pe Google News Abonați-vă la canalul Libertatea de WhatsApp pentru a fi la curent cu ultimele informații
Comentează

Loghează-te în contul tău pentru a adăuga comentarii și a te alătura dialogului.